GENOXCOOL SERUM

KOLAJEN VE ELASTİN SEVİYELERİNİZ, CİLDİNİZİN NE KADAR ESNEK, YUMUŞAK VE SIKI OLDUĞUNU BELİRLER. YAŞLANDIKÇA, KOLAJEN VE ELASTİN SEVİYELERİ AZALIR. BU YÜZDEN CİLDİNİZ, ESNEKLİĞİNİ, SIKILIĞINI VE PÜRÜZSÜZLÜĞÜNÜ KAYBETMEYE BAŞLAR. İÇERİĞİNDEKİ HYALURONİK ASİT,KOLAJEN VE PEPTİTLER;KURULUĞA BAĞLI OLUŞAN KIRIŞIKLIKLARIN GÖRÜNÜMÜNDE AZALMAYA YARDIMCI OLURKEN CİLDİN IŞILTILI BİR GÖRÜNÜM KAZANMASINI SAĞLAR.VİTAMİN B3(NİASİNAMİD) SAYESİNDE CİLDİN MAT VE CANSIZ GÖRÜNÜMÜNÜ YOK EDER , HOMOJEN BİR CİLT GÖRÜNÜMÜNE VE AYDINLIK BİR TONA KAVUŞMANIZA YARDIMCI OLUR.

GENOXCOOL SERUM,biolinkmedikal.com

Ürün Hakkında

KOLAJEN VE ELASTİN SEVİYELERİNİZ, CİLDİNİZİN NE KADAR ESNEK, YUMUŞAK VE SIKI OLDUĞUNU BELİRLER. YAŞLANDIKÇA, KOLAJEN VE ELASTİN SEVİYELERİ AZALIR. BU YÜZDEN CİLDİNİZ, ESNEKLİĞİNİ, SIKILIĞINI VE PÜRÜZSÜZLÜĞÜNÜ KAYBETMEYE BAŞLAR. İÇERİĞİNDEKİ HYALURONİK ASİT,KOLAJEN VE PEPTİTLER;KURULUĞA BAĞLI OLUŞAN KIRIŞIKLIKLARIN GÖRÜNÜMÜNDE AZALMAYA YARDIMCI OLURKEN  CİLDİN IŞILTILI BİR GÖRÜNÜM KAZANMASINI SAĞLAR.VİTAMİN B3(NİASİNAMİD) SAYESİNDE CİLDİN MAT VE CANSIZ GÖRÜNÜMÜNÜ YOK EDER , HOMOJEN BİR CİLT GÖRÜNÜMÜNE VE AYDINLIK BİR TONA KAVUŞMANIZA YARDIMCI OLUR.


Faydaları

GENOXCOOL SERUM,biolinkmedikal.com
GENOXCOOL SERUM,biolinkmedikal.com
GENOXCOOL SERUM,biolinkmedikal.com
GENOXCOOL SERUM,biolinkmedikal.com

Nasıl Kullanılır

HER SABAH VE AKŞAM DERİNLEMESİNE TEMİZLENMİŞ VE ARINMIŞ CİLDİNİZE UYGULAYIN.UYGULANACAK MİKTARI AVUÇ İÇİNDE ISITILARAK CİLDE PENETRE EDİNİZ. GÜNLÜK CİLT BAKIM KREMİNİN ALTINA UYGULANMASI ÖNERİLİR.

İçindekiler

Aqua , Collagen , Niacinamide , Panthenol , Pentylene Glycol ,  PEG-12 Dimethicone , Phenoxyethanol ,Hydroxyethylcellulose ,  Allantoin , Polysorbate 20 , Ethylhexylglycerin , Lactic Acid , Sodium Hyaluronate,Parfum , Glycerin ,Xanthan Gum ,Polyvinyl Alcohol , Lactid Acid/Glycolic Acid Copolymer , Copper Palmitoyl Heptapeptide-14,Heptapeptide-15 Palmitate,Tetrasodium EDTA ,Caprylyl Glycol , Glyceryl Caprylate , Phenylpropanol                              

Benzer Ürünler

GENOXPİGMENT SERUM , biolinkmedikal.com
Yeni
GENOXSOFT SERUM, biolinkmedikal.com
Yeni

GENOXSOFT SERUM

1 inceleme
GENOXCOOL SERUM, biolinkmedikal.com
Yeni

GENOXCOOL SERUM

1 inceleme
GENOXHYDRA SERUM, biolinkmedikal.com
Yeni

GENOXHYDRA SERUM

1 inceleme
GENOXSEBUM SERUM , biolinkmedikal.com
Yeni

GENOXSEBUM SERUM

1 inceleme
GENOXVIT_C SERUM, biolinkmedikal.com
Yeni

GENOXVIT_C SERUM

1 inceleme
GENOXEYE SERUM, biolinkmedikal.com
Yeni

GENOXEYE SERUM

1 inceleme
GENOXAHA+BHA SERUM, biolinkmedikal.com
Yeni

GENOXAHA+BHA SERUM

1 inceleme
GENOXAGE SERUM, biolinkmedikal.com
Yeni

GENOXAGE SERUM

1 inceleme